Sohbet & Paylaşım Platformu

Türkiyenin en iyi Sohbet Odaları ve Mobil Sohbet Sitesi. Ne Duruyorsun ? Kahveni Alıp Sende Sisteme Gir ve Eğlencenin Tadını Çıkart. Sohbet Odamız , Oyun ve Eğlence Kanalları Seni Bekliyor..
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

SahilCafe İçerikleri


Kalbim Chat sohbet siteleri


Kalbim Chat sohbet siteleri

Sohbet Sitelerinde Konuşmalar İçin Kelime Filtresi Kullanılıyor Mu ?
Sohbet siteleri amacı tamamı ile arkadaşlık olan kişilerin toplandığı ve arkadaşlık kurduğu en popüler sosyal medya platformları arasında yer alıyor. Özellikle de sosyalleşme konusunda problem yaşayan ya da etkili bir şekilde arkadaşlık kuramayan kişiler sohbet sitelerini oldukça fazla tercih ediyor. Sohbet siteleri internet üzerinden erişim sağlamaktadır. Bu yüzden de sohbet siteleri kullanıcılarına gün içinde yirmi dört saat boyunca hizmet veriyor. Sohbet sitelerinin yirmi dört saat boyunca hizmet vermesi bir çok kullanıcı için oldukça sevilen özellikleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda da sohbet siteleri sohbet odaları gibi seçenekleri sayesinde kullanıcıları için ayrıcalıklar sağlayarak daha eğlenceli vakitler geçirmelerini sağlıyor.
Sohbet siteleri arkadaşlık kurmak amacı ile açılmış sitelerdir. Ancak her sitede bulunduğu gibi bazı sohbet sitelerinde de kelime filtreleri bulunmaktadır. Kelime filtreleri kullanılan argo ya da hakaret içerikli kelimelerin karşı tarafa gönderilmesine izin vermez ve hakaret göndermek isteyen kişinin belli sürelerde ya da sitenin belirlediği şekillerde ceza almasını sağlar.

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir