Sohbet & Paylaşım Platformu

Türkiyenin en iyi Sohbet Odaları ve Mobil Sohbet Sitesi. Ne Duruyorsun ? Kahveni Alıp Sende Sisteme Gir ve Eğlencenin Tadını Çıkart. Sohbet Odamız , Oyun ve Eğlence Kanalları Seni Bekliyor..
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

SahilCafe İçerikleri


HayaL Mobil Chat Sohbet Siteleri


HayaL Mobil Chat Sohbet Siteleri

Bir konu hakkinda konusurken adeta vucudumuz bir enstruman gibi hareket eder.

Ses tonumuz vucut dilimiz mimiklerimiz ve ellerimiz.

Tüm bunlar bir araya geldiginde konuşmamız daha etkili hale geldiğini tüm profosörler söylediği gibi bizde onaylıyoruz.

Peki hiç düşündünüz mü sohbet ortamlarında nasıl etkili konuşabiliriz…Bizi gören yok mimiklerimiz tavrımız el kol hareketlerimizi bilen kimse yok.

.Aslında üzerinde çok düşündüm ve kendime artık dikkat etmeye başladım…Chat yaparken yüz ifadem değişiyor mu?Sinirlenince ne yapıyorum sohbet güzelse ne tepki veriyorum diye..

Ne mi gördüm…Hadi o zaman yeni bir teste başlayalım hep birlikte ben kendimi test ettim siz hala bunları düşünüyor ve test etmiyorsanız işte sizin için fırsat.

Kendimde fark ettiğim en güzel odak noktasını paylaşayım..

Chat yaparken sanki karsımda biri varda onunla hem sessizce konusup hemde yazıyorum yazılan seyleri sesli tekrar ediyorum komik bir yazıysa kahkaha atıyorum yorumluyorum gülümsüyorum ve hatta yazan insanların karakter analizini bile yapabiliyorum..

Aslında sağlıklı iletişim yolları arasında bulunması gerekiyor.Şu son zamanlarda sohbet odaları da sıkça rastladığım bir başka konu ise hayalprestlik..Hayır anlamıyorum neden bir baskasının yasadiği olayi kendiniz yaşamış gibi yansıtıyorsunuz..

Sohbet odasında bulunan iki insan size acıdı mı sizinle ilgilendi mi noluyor abi ya ?Harbi anlamıyorum ve o kadar bariz belli ediyorsunuz ki..Aslında sizinle ilgilenenlerde anlıyor ve sizleri dalgaya alıyor…

Suan bu yazimi okuyupta böyle bir insan varsa nedenini yoruma iki cumleyle açıklasın..

Bu konu hakkında o kadar araştırma yaptım ki ama hic biri tutmuyor.İlgi manyağı olabilirsiniz ama neden hep dramatik olaylarla ilgi manyağı olmak istersiniz?

Oturup bi düşünün sizler için güzel bir ortam kurulmuş sizden ücret talep edilmiyor.

Çoğu insanin psikolojisi sohbet etmedikleri yalnız oldukları için bozuluyor ve psikologa sırf bunun icin para yatırımı yapıyorsunuz..Açık ve net söyleyeyim hiç bir insanın pskoloğa ihtiyacı yoktur olmayacaktırda tabi insanlar kendilerini iradelerine güvenirse..

Yine çok yazdım sanırım sizlere birşeyler anlatmak o kadar rahatlatıyor ki beni yazılarımda anlıyor olmanız gerekiyor.En başta dediğim gibi sizlerde kendinizi test edin ve sohbet odamızda bunu konusalım.Eminim çoğu kişi saydığım herseyi sayacaktır madde madde.

Klavye basındayız ama insanız robot değiliz duygularımız hislerimiz var.Hos sohbetler diliyorum…

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

1 Yorum

  1. ayse

    4 Şubat 2020 at 14:44

    bir insanin isteyebilecegi seyleri ne guzel aktarmışssınız.bayıldımm harika bir site ve sohbet ortamı olmuş teşekürler

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir