Sohbet & Paylaşım Platformu

Türkiyenin en iyi Sohbet Odaları ve Mobil Sohbet Sitesi. Ne Duruyorsun ? Kahveni Alıp Sende Sisteme Gir ve Eğlencenin Tadını Çıkart. Sohbet Odamız , Oyun ve Eğlence Kanalları Seni Bekliyor..
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

SahilCafe İçerikleri


Diyarbakır Sohbet , Diyarbakır Chat siteleri


Diyarbakır Sohbet , Diyarbakır Chat siteleri

Türkiye’ nin en keyifli sohbet sitesi olan Diyarbakır sohbet sitemizde sizlerin keyifli ve eğlenceli vakitler geçirmeniz için sizlere her türlü olanağı sağlıyoruz.

Dilerseniz sohbet odalarımızda günün 24 saati kesintisiz bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Dilerseniz oyun ve yarışma kanallarımızda soru cevap oyunları oynayarak güzel vakitler geçirebilirsiniz. Dilerseniz hem oyun oynayıp hemde Radyo kanalımızdan sevdiğiniz şarkıları istekte bulunarak keyifli bir şekilde müzik eşliğinde sohbet edebilirsiniz.

Diyarbakır Sohbet sitemiz yetişkin bireyler için açılmış yazılı ve mobil sohbet sitesi olup +18 yaş üstü kullanıcılar için dizayn edilmiştir.

Diyarbakır Mobil Sohbet

Diyarbakır Chat sitemiz tüm akıllı cihazlar ile uyumlu bir şekilde çalışmakta olup hiç bir ücret ödemeden günün her saati ücretsiz sohbet edebilir bay bayan arkadaşlar edinebilirsiniz.

 

SahilCafe.Net Platformu Olarak Sizlere Diyarbakır  Chat Sohbet Sitesinin  Ayrıcalıklı Avantajlarını Sunmak Ve Diyarbakır  Şehrimize Dair Bilgileri Sizler İçin Derlemek İstedik

 

İl Plaka Kodu  : 21

Telefon Alan Kodu : 0412

 

Diyarbakır bir diğer ismi ile yani Amed, ülkemizin Güneydoğu bölgesinde yer alan illerinden birisidir. Diyarbakır, yaz günlerinde bunaltıcı sıcakları ile bilinir ortalama 45-55 derece arasında sıcak havalara maruz kalır. Bu sıcak havalardan mıdır bilinmez, Diyarbakır insanıda tıpkı havası gibi sıcak ve cana yakın insanlardır.

Diyarbakır, Güneydoğu bölgesinin kültürünü en iyi şekilde sergileyen illerden birisidir. Şehirdeki insanlar günümüz koşullarında dahi gelenek ve göreneklerine göre yaşayarak kültürlerini korumaktadır. Diyarbakır eski gelenek ve göreneklerini yaşatmasına rağmen son derece modern bir şehirdir. İnsanlarıda son derece sosyal ve insan canlısı kişilerdir. Diyarbakır ilimiz ve kullanıcılarımız için oluşturduğumuz ücretsiz sohbet odalarımızla şehirin sosyalleşmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Sitemizin yerel sohbet projesinde Diyarbakır sohbet odaları, Amed Sohbet , Diyarbakır chat odalarımızın bizler için önemi büyüktür. Diyarbakır ve ilçelerinde yaşayan insanlar sohbet sitemize girerek bulundukları bölgelerdeki insanlarla sohbet ederek onlarla tanışma imkanına sahip olabilirler. Diyarbakır yani Amed ilimizin kültürünü taşıyan Sohbet kanalımızda internet aracılığı ilede olsa memleketinizin havasını solumak ve hemşehrilileriniz ile sohbet etmek isterseniz sohbet odalarımıza ücretsiz giriş yapabilirsiniz.

Diyarbakır Amed Hakkında Bilgi

Diyarbakır , Kalesiyle , surlarıyla ve özellikle karpuzu ile meşhur olan şehrimizdir. Diyarbakır ‘da yemek kültürü fazlasıyla mevcut ve harika bir mutfak kültürüne sahiptir. Bunlardan bir kaçtanesini sizlere paylaşmak isterim; Analı kızlı Köfte , Ayva aşı , ayva Ayva kebab , Ayva köfte ,Ayvalı kavurma ve özelikle tavsiye edeceğim Kadayıf ve Diyarbakır ciğerlerini tatmanızı isterim.
Diyarbakır ilçeleri

Bağlar
Bismil
Çermik
Çınar
Çüngüş
Dicle
Eğil
Ergani
Hani
Hazro
Kayapınar
Kocaköy
Kulp
Lice
Silvan
Sur
Yenişehir

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir