Sohbet & Paylaşım Platformu

Türkiyenin en iyi Sohbet Odaları ve Mobil Sohbet Sitesi. Ne Duruyorsun ? Kahveni Alıp Sende Sisteme Gir ve Eğlencenin Tadını Çıkart. Sohbet Odamız , Oyun ve Eğlence Kanalları Seni Bekliyor..
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

SahilCafe İçerikleri


bilecik Mobil Chat Sohbet Siteleri


bilecik Mobil Chat Sohbet Siteleri

Türkiye’ nin en keyifli sohbet sitesi olan bilecik sohbet sitemizde sizlerin keyifli ve eğlenceli vakitler geçirmeniz için sizlere her türlü olanağı sağlıyoruz.

Dilerseniz sohbet odalarımızda günün 24 saati kesintisiz bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Dilerseniz oyun ve yarışma kanallarımızda soru cevap oyunları oynayarak güzel vakitler geçirebilirsiniz. Dilerseniz hem oyun oynayıp hemde Radyo kanalımızdan sevdiğiniz şarkıları istekte bulunarak keyifli bir şekilde müzik eşliğinde sohbet edebilirsiniz.

Sohbet siteleri son zamanlarda internetin de yaygın kullanımı ile beraber en çok kullanılan arkadaşlık kurma siteleri arasında yer almaktadır. Bu yüzden bir çok kişi internet üzerinden hem eğlenerek hem de rahatlıkla sohbet sitelerinden arkadaşlık kurmayı tercih ediyor. Aynı zamanda da sohbet siteleri internet üzerinden arkadaşlık kurulmasını sağladığı için gün içinde yirmi dört saat boyunca hizmet veriyor. Bu yüzden bir çok kişi istediği saatlerde sohbet sitelerine giriş yaparak rahatlıkla arkadaş edinebiliyor. Aynı zamanda da bahar sohbet sitelerindeki sohbet odaları gibi seçenekler sayesinde sohbet siteleri oldukça fazla tercih ediliyor.

Sohbet sitelerinde bulunan bilecik odaları oldukça popüler konuşma platformları arasında yer almaktadır. Sohbet odalarında bazen konu ya da bazı kriterler bulunabilir. Kendinize uygun bir sohbet odası bulduğunuzda tek yapmanız gereken sohbet odasına katılarak konuşmaya başlamak olacaktır. Aynı zamanda bazı sohbet sitelerinde de kolaylıkla kendi sohbet odanızı açabilir ve diğer sohbet sitesi üyelerini rahatlıkla davet ederek onlarla tanışabilirsiniz.

 

bilecik Sohbet sitemiz yetişkin bireyler için açılmış yazılı ve mobil sohbet sitesi olup +18 yaş üstü kullanıcılar için dizayn edilmiştir.

bilecik Mobil Sohbet

bilecik Chat sitemiz tüm akıllı cihazlar ile uyumlu bir şekilde çalışmakta olup hiç bir ücret ödemeden günün her saati ücretsiz sohbet edebilir bay bayan arkadaşlar edinebilirsiniz.

 

SahilCafe.Net Platformu Olarak Sizlere bilecik Chat Sohbet Sitesinin  Ayrıcalıklı Avantajlarını Sunmak Ve Bilecik Şehrimize Dair Bilgileri Sizler İçin Derlemek İstedik

 

İl Plaka Kodu  : 11 

Telefon Alan Kodu : 0228

Meşhur Yiyecek & Tatlısı :

Dağ Eriği

Ekşili Kesme Çorbası

Büzme Tatlısı

Gezilebilecek Yerler :

1-) SÖĞÜT MÜZESİ

Bilecik’te bulunan Söğüt Müzesi, Ertuğrul Gazi Caddesi üzerinde Kayhan Mahallesi’nde bulunmaktadır.

2-) ERTUĞRUL GAZİ TÜRBESİ

Bilecik’in Söğüt ilçesinde yer alan Ertuğrul Gazi Türbesi, oğlu Osman Bey’e savaş mirası aşılayarak 6 yüzyıl boyunca ayakta duracak büyük bir imparatorluğun temellerini atan ve yiğit bir Türkmen olan Ertuğrul Gazi’ye ait bir türbe.

3-) DURSUN FAKİH TÜRBESİ

Dursun Fakih, Osmanlı Devleti’nin kuruluşuna şahitlik etmiş bir Türk bilgini.

4-) ŞEYH EDEBALİ TÜRBESİ

Bilecik’in Söğüt ilçesinde yer alan Şeyh Edebali Türbesi, 1206 yılında doğmuş bir İslam ilahiyatçısı, bir din bilgini, ahi şeyhi, Osman Gazi’nin kayınpederi ve hocası olan Şeyh Edebali’ye ait olan bir türbe.

5-) KAYMAKAM ÇEŞMESİ

Estetik bir görünüme sahip olan Kaymakam Çeşmesi, Bilecik Söğüt’te bulunmaktadır. 1914 yılında inşa edilmiştir ve banisi Sait Bey’dir.

6-) KINIK ŞELALESİ

Doğanın benzersiz atmosferiyle bütünleşen Kınık Şelalesi Merkez ilçeye bağlı olan ve aynı ismi taşıdığı Kınık Köyü’nde yer alıyor. Bilecik il merkezine ise yaklaşık 24 kilometrelik bir uzaklığa sahip.

7-) HARMANKAYA KANYONU

Harmankaya Kanyonu Tabiat Parkı, Marmara Bölgesi’nde yer alan Bilecik ilinin Yenipazar ve İnhisar ilçeleri arasında bulunmaktadır. Bu doğa harikası yer 260 hektarlık alanı ile 2013 yılında tabiat parkı ilan edilmiştir.

😎 BİLECİK MÜZESİ

2007 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden Bilecik Müzesi, Bilecik Merkez’inde bulunmasından dolayı kolay bir ulaşım yoluna sahiptir. Müzede, etnografik ve arkeolojik eserler sergilenmektedir.

9-) TÜRBİN MESİRE YERİ

Bilecik’in piknik ve dinlenme alanlarından biridir Türbin Mesire Yeri. Bozüyük ilçesine 7 km’lik bir mesafede yer alır.

10-) METRİSTEPE ZAFER ANITI

Bilecik-Bozüyük’te bulunan Metristepe Zafer Anıtı, İnönü Savaşları’nın kazanıldığı bölgeye yapılmıştır.

 

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir